o france auto CZĘŚCI ZAMIENNE DO TWOJEGO SAMOCHODU

FranceAuto PabianiceNasza firma od 2000 roku zajmuje się sprzedażą części nowych i używanych do samochodów marki Peugeot, Citroen, Renault.

Jesteśmy bezpośrednim importerem części z Wielkiej Brytanii i Francji, dzięki czemu możemy państwu zaoferować bardzo korzystne ceny i produkty najwyższej jakości. W naszej ofercie posiadamy ponad 50 tysięcy części składowanych w hali magazynowej.

Dzięki co tygodniowym dostawom systematycznie poszerzamy naszą ofertę. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na wprowadzenie szerokiej gamy części nowych oryginalnych jak i sprawdzonych zamienników. Pracownicy naszej firmy służą radą i pomocą przy zakupie części. Od kilku lat z powodzeniem wystawiamy naszą ofertę na allegro.pl i prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Darząc naszych klientów dużym zaufaniem wysyłamy paczki, za które płacą Państwo kurierowi przy odbiorze.

Na portalu allegro.pl przeprowadziliśmy już kilka tysięcy udanych transakcji o czym świadczą Państwa komentarze.

Znajdziecie je państwo na naszych dwóch kontach http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=24499602 i http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=15093982.

Zapraszamy do zakupów i dalszej współpracy.

Z poważaniem zespół FranceAuto