France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204
FranceAuto.pl
Logo FranceAuto.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Citroen Peugeot Renault

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Opcje przeglądania

W naszym sklepie oferujemy setki różnych części i podzespołów do samochodów francuskich marek, a wśród nich także elementy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji do Citroena C5 III i Citroena C5 III 2.0 HDi. Wszystkie dostępne produkty cechują się najwyższą jakością wykonania, pochodzą od najlepszych producentów i cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród wymagających klientów. Warto wymienić takie elementy do ogrzewania i wentylacji jak filtr kabinowy, wentylator chłodnicy, chłodnica, chłodnica klimatyzacji, elektrozawór, nagrzewnica oraz przewód klimatyzacji do Citroena C5 III i Citroena C5 III 2.0 HDi. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne warianty i złóż zamówienie już dziś, gwarantujemy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie współpracy.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Filtr kabinowy do Citroena C5 III najwyższej klasy

Oddychanie świeżym i czystym powietrzem jest bardzo istotne w kontekście komfortu i bezpieczeństwa jazdy, dlatego filtry kabinowe są montowane we wszystkich współcześnie produkowanych samochodach. Filtr kabinowy Citroen C5 III i Citroen C5 III 2.0 HDi dzięki swojej zwartej strukturze i wielu mikrokanałom nie dopuszcza do wnętrza kabiny zanieczyszczeń, takich jak kurz, owady, a nawet niektóre bakterie oraz zarodniki grzybów. Wiele filtrów kabinowych Citroen C5 III filtruje również pyłki roślin. Wszystkie funkcje filtrów mają bezpośredni wpływ na komfort przebywania w pojeździe. Słabej jakości powietrze jest szczególnie uciążliwe dla alergików. Zachęcamy do zakupu modeli z węglem aktywnym, które usuwają nie tylko mikroskopijne zanieczyszczenia drogowe, lecz także zapachy i gazy.

Inne istotne elementy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy chłodnice oraz wentylatory chłodnicy do Citroena C5. Chłodnica to wymiennik ciepła, który ma na celu obniżenie temperatury cieczy chłodzącej krążącej po układzie chłodzenia. Element ten składa się z wielu pojedynczych blaszek wykonanych z aluminium, które w doskonały sposób oddają ciepło do atmosfery podczas szybkiej jazdy samochodem. Z kolei wentylator chłodnicy Citroen C5 III służy do obniżania temperatury chłodnicy w trakcie postoju na przykład w korku. Urządzenie to załącza się w sytuacji, kiedy temperatura czynnika chłodniczego jest zbyt wysoka i wymaga szybkiego obniżenia.

Znajdziesz w naszej ofercie również przewody klimatyzacji do Citroena C5, które są znakomicie wykonane i rewelacyjnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Są szczelne i odporne na działanie czynników chłodniczych i bardzo wysokiej temperatury. Każdy przewód klimatyzacji do Citroena C5 III jest także łatwy w montażu, gdyż ma wszelkie wymiary zewnętrzne i przyłącza w pełni zgodne z oryginałem.

Kolejnym istotnym podzespołem jest nagrzewnica Citroen C5, która służy do ogrzewania wnętrza kabiny podczas jazdy. Oferowane w naszym sklepie nagrzewnice do Citroena C5 są doskonale wykonane i przeznaczone do wieloletniego działania w szczególnie wymagających warunkach klimatycznych. Jazda w nieogrzewanej kabinie podczas zimy jest skrajnie niebezpieczna, dlatego zachęcamy do zamówienia tego elementu ogrzewania już dziś.

p
+48 504-04-02-04sklep@franceauto.pl












Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premium



do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium