France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204
FranceAuto.pl
Logo FranceAuto.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Citroen Peugeot Renault

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Opcje przeglądania

Układ elektryczny jest jednym z najważniejszych w każdym nowoczesnym pojeździe, gdyż odpowiada za dostarczenie energii elektrycznej i zasilenie wszelkich odbiorników, w tym świateł, radia oraz oświetlenia kabiny i wielu innych podzespołów. W naszym sklepie oferujemy między innymi pojemne i bezpieczne akumulatory do Peugeot 207, alternatory, które często ulegają niespodziewanym awariom, a także tylne oraz przednie światła do Peugeot 207 i wiele innych produktów wartych uwagi. Wszystkie są w pełni oryginalne i mają udokumentowane pochodzenie, są także precyzyjnie dopasowane do tego modelu auta i sprawdzą się podczas wieloletniego użytkowania w różnych warunkach. Z naszej strony gwarantujemy zawsze błyskawiczną dostawę, a także możliwość pomocy na każdym etapie zakupów.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Czym jest układ elektryczny i dlaczego ma wpływ na każdy pojazd?

Układ elektryczny w samochodzie składa się z układu zasilania, tj. alternatora i akumulatora oraz odbiorników prądu, takich jak światła oraz radia, zapłon, rozrusznik, komputer pokładowy, ECU i wiele innych. Ich wspólną cechą jest to, że wymagają do pracy stałego dostępu do energii elektrycznej o prawidłowym napięciu, przeważnie 12V. Wszystkie obecnie produkowane samochody są naszpikowane nowoczesną technologią, bez której ich użytkowanie nie byłoby możliwe. To także powód, dla którego obecnie naprawy usterek w układzie elektrycznym są najczęstszą przyczyną postojów samochodów w warsztatach mechanicznych.

W naszym sklepie znajdziesz między innymi akumulatory do Peugeot 207 1.4, 1.6 HDI oraz 1.6 VTI. Wszystkie spełniają wszelkie oczekiwania współczesnych klientów i magazynują dokładnie taką ilość energii elektrycznej, jak w informacji podanej przez producenta przy odpowiednim napięciu. Umożliwiają sprawne odpalenie silnika również zimą, a także zapewniają magazynowanie takiej ilości energii, która umożliwi zasilanie odbiorników elektrycznych przez wiele godzin bez przerwy.

Podstawowe elementy układu elektrycznego w Peugeot 207

Poza akumulatorami do Peugeot 207 1.6 HDI oraz 1.4 benzyna znajdziesz w naszym sklepie także inne elementy, które stanowią fundamentalną część każdego układu elektrycznego. Warto wśród nich wymienić alternator do Peugeot 207, który służy do ładowania akumulatora podczas jazdy samochodem. Składa się z regulatora napięcia, stojana oraz elektromagnesu, które wspólnie podczas pracy silnika wytwarzają prąd o optymalnych parametrach. Mówiąc o alternatorze nie można także zapomnieć o bezpiecznikach do Peugeot 207, które zabezpieczają odbiorniki prądu przed ich zniszczeniem na skutek zbyt wysokiego lub zbyt niskiego napięcia.

Znajdziesz w naszym sklepie również lampy, reflektory i światła do Peugeot 207, które są niezbędnym wyposażeniem każdego auta, jednak niestety często ulegają awariom podczas nawet najlżejszych stłuczek. Rozwarstwienie lamp oznacza zawsze ich parowanie oraz nieszczelność, która objawia się także poprzez ciągle przepalające się żarówki. Naszym klientom proponujemy również radia do Peugeot 207, które umilą każdą podróż. Zamów już dziś elementy układu elektrycznego do tego modelu samochodu, a w razie pytań zadzwoń do nas lub napisz, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

p
+48 504-04-02-04sklep@franceauto.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium