France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204
FranceAuto.pl
Logo FranceAuto.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Citroen Peugeot Renault

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Opcje przeglądania
Dostępność

W naszym sklepie można znaleźć przeróżne produkty dla właścicieli aut francuskich, a wśród nich także elementy układu paliwowego Citroena C5 III. Układ ten doprowadza mieszankę paliwa do komór spalania i jest fundamentalną częścią każdego nowoczesnego pojazdu. Od jego sprawności zależy możliwość kontynuowania jazdy. W naszej ofercie dostępne są takie elementy jak pompa paliwa, pompa wtryskowa, filtr paliwa, zbiornik AdBlue, filtr DPF oraz wtryski do Citroena C5 2.0 HDi oraz 1.6 HDi. Wszystkie są oryginalne i mają sprawdzone pochodzenie. Proponujemy je także w korzystnych cenach i staramy się, aby spełniły wszelkie oczekiwania klientów.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Części wchodzące w skład układu paliwowego Citroena C5 III

Wśród wielu produktów dostępnych w oferowanej kategorii znajdziesz między innymi pompy paliwa do Citroena C5 2.0 HDi i 16V, które bardzo często ulegają szczególnie uciążliwym awariom. Pompa paliwa dostarcza paliwo pod odpowiednim ciśnieniem do układu zasilania, dlatego jego usterka prowadzi do braku możliwości kontynuowania jazdy i całkowitego unieruchomienia pojazdu. Równie istotnym podzespołem są filtry paliwa do Citroena C5 2.0 HDi i 1.6 HDi, które chronią przed zanieczyszczeniem mieszanki mogącej wpłynąć negatywnie na funkcje pozostałych części wchodzących w skład układu zasilania paliwem.

Wszystkie współczesne samochody typu diesel są wyposażone w filtry DPF Citroen C5 2.0 HDi nie jest na tym polu odstępstwem. Filtr DPF służy do pochłaniania cząstek stałych w postaci niebezpiecznej sadzy, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, co ma ogromne znaczenie w kwestii ekologii. Niestety filtry DPF Citroen C5 bardzo często ulegają awariom, które mogą być kosztowne. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz te elementy układu paliwowego w korzystnej cenie. Kolejnym wartym przyjrzenia się bliżej podzespołem jest zbiornik AdBlue do Citroena C5, do którego wlewa się specjalny płyn rozkładający tlenki azotu o szczególnie szkodliwym działaniu na środowisko naturalne.

W elementach układu paliwowego szczególnie istotna jest jakość i precyzja

Oferujemy także pompy wtryskowe do Citroena C5 2.0 HDi. Służą one do precyzyjnego podawania oleju napędowego do komory spalania, a od ich stanu zależy między innymi praca silnika oraz jego trwałość. Znajdziesz też wtryski do Citroena C5, które zastąpiły popularne do niedawna gaźniki. Ich charakterystyczną cechą jest bardzo precyzyjne działanie. Już dziś zdecyduj się na elementy układu paliwowego Citroena C5 III, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie udzielimy szczegółów na temat każdego produktu dostępnego w naszym asortymencie. Zapewniamy błyskawiczną realizację zamówienia.

p
+48 504-04-02-04sklep@franceauto.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium