France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja to układy, które montowane są obecnie w niemal wszystkich samochodach. Ich zadaniem jest zapewnienie najwyższego komfortu podczas podróży. Każdy z nas doskonale wie, że jazda samochodem w zimie, czy w gorący dzień byłaby wręcz niemożliwa, gdyby nie skuteczny system klimatyzacji. Niestety układ ten jest dość awaryjny. Wśród najczęściej występujących usterek znajdują się nieszczelność przewodów, niewystarczająca ilość czynnika chłodzącego, zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Jeśli klimatyzacja w Twoim samochodzie nie działa poprawnie, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja - Citroen Berlingo III

Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja – komfort podróży na najwyższym poziomie

Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja to podstawowe układy, które montowane są we współcześnie produkowanych samochodach. Nie każdy jednak wie, na czym dokładnie polega ich działanie. Klimatyzacja funkcjonuje na zasadzie zamkniętego obiegu cieplnego, którego elementami składowymi są sprężarka, skraplacz, parownik, wentylatory, filtry, czujniki oraz części sterowania i zabezpieczeń. Zadaniem sprężarki jest zwiększenie ciśnienia czynnika chłodzącego. W skraplaczu czynnik gazowy ulega skropleniu, na skutek chłodzenia powietrzem pochodzącym z zewnątrz pojazdu. Z kolei w parowniku czynnik chłodniczy odparowuje na skutek pobierania ciepła z powietrza wtłaczanego do wewnątrz.

Najczęściej stosowanym rozwiązaniem w samochodach jest obecnie klimatyzator zintegrowany, który łączy w sobie ogrzewanie, wentylację i klimatyzację. Jest to złożony system, który jest w stanie zapewnić o wiele więcej możliwości niż podstawowa klimatyzacja.

Citroen Berlingo klimatyzacja

Szukasz sprawdzonych części do modelu Citroen Berlingo? Klimatyzacja to nasza specjalność. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze komponenty wchodzące w skład tego układu. Dysponujemy m.in. osuszaczami klimatyzacji i chłodnicami klimatyzacji, a także wieloma innymi częściami eksploatacyjnymi. Wszystkie produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach i najwyższej jakości. To, co wyróżnia naszą markę, to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie pozyskiwać towar od zagranicznych dostawców, magazynować go i przygotowywać interesującą ofertę. Zaufało nam tysiące klientów, dzięki czemu stale doskonalimy swój sklep, aby oferować jeszcze lepszą jakość komponentów.

Osuszacze klimatyzacji i wiele innych produktów w sklepie France Auto

Osuszacz klimatyzacji to jeden z tych komponentów układu, o którego istnieniu często zapominamy. Jaką pełni funkcję w całym systemie? Jest to element buforowy, którego zadaniem jest filtrowanie czynnika chłodniczego. Znajduje się on po stronie wysokiego ciśnienia, pomiędzy skraplaczem a zaworem rozprężnym. Odpowiada on za usuwanie zanieczyszczeń i absorpcję wilgoci.

Nasza oferta obejmuje osuszacze klimatyzacji do francuskich modeli samochodów. Dysponujemy częściami przeznaczonymi do montażu w Citroenie, Renault i Peugeot. Posiadamy również wiele innych produktów, które mogą się przydać w układzie klimatyzacji. A mowa tu o czujnikach, kompresorach klimatyzacji, motoreduktorach, nagrzewnicach, przewodach, webasto, rezystorach dmuchawy i pozostałych ważnych częściach układu.

Nasze produkty dostępne są zarówno na stronie internetowej, jak i na serwisie Allegro. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem.

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium