France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Opcje przeglądania
Filtry

Uszkodzenie opony to bardzo częsta przypadłość na drogach publicznych i zawsze dzieje się w najmniej oczekiwanym momencie, gdyż nigdy nie możemy się przygotować na tę ewentualność. Koło dojazdowe jest wówczas dosłownie wybawieniem. Przydrożna wymiana opony jest z oczywistych względów całkowicie niemożliwa, lecz wymiana całego koła - jak najbardziej. Koło dojazdowe jest znacznie mniejsze niż koło standardowe, ma przy tym mniejszą szerokość oraz bardzo nikłą wytrzymałość, która pozwala na przejechanie ograniczonej ilości kilometrów przy ograniczonej prędkości. Po zużyciu takiego koła, warto je wymienić na nowe. W naszym sklepie France Auto oferujemy najlepsze koła dojazdowe oraz alufelgi do samochodów produkcji francuskiej, takich jak Peugeot, Citroen czy Renault. Wszystkie mają wysoką jakość i są bezpieczne. Warto je zamówić już dziś w najniższej cenie na rynku.

Felgi dojazdowe France Auto

Felgi dojazdowe bardzo często ratują kierowcę w kryzysowych sytuacjach, szczególnie podczas jakichkolwiek nieprzewidzianych uszkodzeń opony. France Auto w przypadku felg dojazdowych oferuje sprzęt używany, jednak nie ma to wpływu na ich jakość. Każdy artykuł, tak jak koła dojazdowe, jest szczegółowo sprawdzany i selekcjonowany przez naszych specjalistów. Fakt, że są to przedmioty używane, wpływa na ich niższą cenę, co może być dość dużym walorem. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem „dojazdówek”, zapoznaj się z naszą ofertą, sprawdź dojazdowe felgi do aut francuskich. Zapewnij sobie dodatkową ochronę i czuj się bezpiecznie w podróży!

Dojazdowe felgi do aut francuskich – wszystko, co powinieneś wiedzieć

W tym przypadku najważniejsza jest kwestia użytkowania. Felgi dojazdowe trzyma się zwykle z nastawieniem, że przydadzą się w każdym momencie. W takim razie warto znać podstawowe zasady ich eksploatacji:

  • Koło należy napompować powietrzem o ciśnieniu ok. 4,2 bara
  • Prędkość samochodu z założonym kołem dojazdowym nie może przekraczać 80 km/h
  • Po założeniu koła dojazdowego może pojawić się informacja o awarii hamulców, ABS bądź układu kontroli ciśnienia w ogumieniu, to normalne
  • Koło dojazdowe przeznaczone jest do użytku na jak najkrótszym dystansie
  • W trakcie jazdy z kołem dojazdowym samochód jest bardziej narażony na poślizgi na zakrętach bądź mokrej powierzchni

Należy pamiętać, aby nie traktować „dojazdówek” jak kół zapasowych. Jak już wyżej wspomniano, te pierwsze stosowane są na krótszych dystansach. Dobrze o tym pamiętać, jeśli zwracamy uwagę na bezpieczeństwo.

Zapewnij sobie dodatkowy spokój – felgi France auto Ci w tym pomogą!

Dojazdowe felgi do aut francuskich są idealnym zabezpieczeniem w przypadku jakichś niespodziewanych i trudnych sytuacji. Choć może jest ich coraz mniej na rynku, są ważne i nie raz mogą uratować komuś życie, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Kiedy mamy je w bagażniku, pozbywamy się wielu obaw. Podobne uczucie możemy zyskać po wyposażeniu się w zamki, zawiasy lub ograniczniki czy wzmocnienie zderzaka. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź problemów związanych z wyborem zadzwoń na numer widniejący na stronie. Nasi specjaliści służą pomocą i odpowiedzą na każde pytanie!

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium