France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Wśród wielu produktów oferowanych w naszym sklepie znajdziesz między innymi opony oraz oryginalne felgi 17 do Citroena C5 III, które charakteryzują się doskonałą jakością i trwałością. Wszystkie felgi Citroen C5 pasują do piast kół bez jakichkolwiek modyfikacji i przeróbek. Koła to jedne z podzespołów pojazdu, które mają bezpośredni wpływ na prowadzenie auta oraz jego zachowanie na drodze, co więcej, nieprawidłowo dopasowane modele mogą być także niebezpieczne. Właśnie z tego powodu warto zdecydować się na model wysokiej klasy, który będzie bezpieczny i sprawdzi się w naszym klimacie. Oferujemy też alufelgi Citroen C5 III różniące się wielkością oraz wzorem, przejrzyj koniecznie wszystkie!

Felgi aluminiowe – trwałe i bezpieczne

Alufelgi do Citroena C5 są optymalnym wyborem, gdyż łączą rewelacyjną trwałość z ciekawą stylistyką. Wszystkie modele są lekkie, bardzo twarde i sztywne, dzięki czemu są odporne na wieloletnie eksploatowanie, na przejazd po nierównej nawierzchni oraz na bliskie spotkania z krawężnikami. Koła do Citroena C5 charakteryzują się tym, że nie pękają podczas standardowego użytkowania i nie zmieniają swojego kształtu, dzięki czemu zachowują swoją estetykę na długi czas.

Wybierając felgi do Citroena C5 III, należy zwrócić uwagę na takie parametry jak średnica, szerokość, ET, czyli osadzenie, a także rozstaw śrub. Dopiero prawidłowe i idealne ich dobranie do posiadanego modelu samochodu sprawia, że koła do Citroena C5 będą miały prawidłową geometrię i nie będą przeszkadzać podczas jazdy, na przykład ocierając się o błotnik. Wielu domorosłych tunerów zwraca uwagę jedynie na średnicę felgi, podczas gdy tak naprawdę jest to tylko jeden z kilku parametrów. Pominięcie któregoś z nich zawsze wiąże się z pewnymi problemami natury technicznej.

Opony do Citroena C5

Zły rozmiar ogumienia ma bardzo duży wpływ na prowadzenie auta i na bezpieczeństwo jazdy. Zbyt mała średnica zewnętrzna opon do Citroena C5 może w efekcie prowadzić do nieprawidłowych wskazań na prędkościomierzu, do błędnych danych na temat trasy, a nawet do kłopotów związanych z działaniem systemu ESP i ABS. Z kolei zbyt duże opony Citroen C5 mogą podwyższyć spalanie i pogorszyć osiągi tego pojazdu, a także zaburzać wyniki prędkościomierza. Warto też zaopatrzyć się w koła zapasowe do Citroena C5 III, które umożliwiają w razie konieczności wymianę całego koła na poboczu. Ważnym aspektem jest także utrzymywanie prawidłowego ciśnienia w oponach. Pozwala to na zachowanie ich parametrów technicznych, jak przyczepność, czy zdolność odprowadzania wody, a także optymalnego zużycia gum. Czujnik ciśnienia w oponach w skrócie TPMS od roku 2012 jest w krajach unii obowiązkowy.

Złóż zamówienie w naszym sklepie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy szybką dostawę, pełne bezpieczeństwo

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium