France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Układ hamulcowy to jeden z podstawowych układów, jakie spotykamy w pojazdach. Bez tego układu jazda byłaby niemożliwa. To za jego pomocą możemy zwolnić bądź zatrzymać samochód. W Polsce zgodnie z prawem auto musi posiadać dwa układy hamulcowe, jeden, podstawowy, najczęściej uruchamiany nogą poprzez wciśnięcie pedału hamulca, oraz drugi, awaryjny, popularnie zwany ręcznym, uruchamiany poprzez pociągnięcie dźwigni w tunelu środkowym, choć coraz popularniejszym rozwiązaniem jest jego elektroniczna wersja.

Tarcze i klocki – Citroen DS3

Najpopularniejsze elementy układu hamulcowego, o których słyszał prawie każdy kierowca, to tarcze i klocki, ale system jest bardziej rozbudowany, niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. Spotkać możemy choćby taką część jak linka do hamulca ręcznego Citroen DS3. Nie będąc mechanikiem, trudno skontrolować samemu stan układu hamulcowego, warto zatem zrobić to podczas, np. wymiany opon, kiedy to dostęp do podzespołów jest ułatwiony i jak na dłoni widać np. zużycie tarcz i klocków. Możemy również poprosić mechanika o ocenę kondycji pozostałych składowych układu. Sprawne hamulce to gwarancja naszego bezpieczeństwa na drodze.

Citroen DS3 – ESP

Dane policyjne z ostatnich lat nieubłaganie pokazują, że na naszych drogach życie lub zdrowie straciły dziesiątki osób tylko z powodu niesprawnego układu hamulcowego, a można było tego uniknąć albo przynajmniej zminimalizować ryzyko poprzez kontrolę stanu hamulców. Niestety brak zainteresowania tą strefą naszego samochodu może doprowadzić do awarii lub wypadku na drodze. Dodatkowo nad naszym bezpieczeństwem czuwają rozbudowane systemy trakcji, jak ESP, ABS czy ASR. Jednak, aby spełniały one swoje zadanie, muszą być sprawne. W tym miejscu pojawia się nasza oferta. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych części, to nasz sklep to najlepsze miejsce, aby się w takie zaopatrzyć. Jesteśmy bezpośrednim importerem z Francji i Wielkiej Brytanii, posiadamy obszerny magazyn, dzięki któremu możemy w szybkim tempie realizować zamówienia.

Sprawny pojazd to Twoje bezpieczeństwo

Poruszanie się po drogach nie w pełni sprawnym pojazdem to nie tylko ryzyko mandatu i zatrzymania dowodu, a co za tym idzie, dodatkowego badania technicznego, ale także realne zagrożenie dla Ciebie i innych użytkowników dróg. Naszym obowiązkiem jest dbanie o dobry stan techniczny naszego auta i usuwanie na bieżąco pojawiających się usterek. Dla wszystkich poszukujących części zamiennych przygotowaliśmy ciekawą ofertę i atrakcyjne ceny. Nasz dział jakości na bieżąco kontroluje stan wprowadzanego asortymentu.

Doświadczenie poparte historią

Od ponad dwudziestu lat działamy na rzecz naszych klientów, dostarczając im produkty najwyższej jakości w dobrych cenach. Prowadzimy sprzedaż zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na portalach aukcyjnych. Za nasze rekomendacje mogą posłużyć liczne pozytywne komentarze i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenie do grona zadowolonych konsumentów.

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium