>
France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Citroen Berlingo to samochód dedykowany dla osób, które cenią sobie przestrzeń, komfort jazdy i nowe możliwości. Pojazd od francuskiego producenta wyróżnia się rekordową przestrzenią w kabinie, modułowością, ogromną liczbą schowków oraz wielofunkcyjnym dachem. Jest to samochód wręcz idealny na dalekie wycieczki, dlatego tak wiele osób się na niego decyduje. W ofercie sklepu France Auto posiadamy szereg wyspecjalizowanych części do Citroena Berlingo III. Znajdziesz u nas elementy wchodzące w skład różnych podukładów, a w tym wydechowego.

Układ wydechowy - Citroen Berlingo III

CZUJNIK TEMPERATURY TLENKU AZOTU SPALIN SONDA LAMBDA NOX CITROEN PEUGEOT 1.6 2.0 BLUEHDI 9821120980 9678570780 CZUJNIK TEMPERATURY TLENKU AZOTU SPALIN SONDA LAMBDA NOX CITROEN PEUGEOT 1.6 2.0 BLUEHDI 9821120980 9678570780
Producent: GRUPA PSA

Numer magazynowy:

PL170243

Producent:

GRUPA PSA

W magazynie
Cena: 1 098,00 zł
ELEKTROZAWÓR EGR TURBINY CITROEN BERLINGO III C3 C4 XSARA PICASSO PEUGEOT 207 307 308 PARTNER III 1.6 HDI 9674164580 ELEKTROZAWÓR EGR TURBINY CITROEN BERLINGO III C3 C4 XSARA PICASSO PEUGEOT 207 307 308 PARTNER III 1.6 HDI 9674164580
Producent: GRUPA PSA

Numer magazynowy:

PLM0140738

Producent:

GRUPA PSA

W magazynie
Cena: 200,00 zł

Układ wydechowy Citroen Berlingo – jak jest zbudowany?

Układ wydechowy jest odpowiedzialny za wiele ważnych zadań w samochodzie. Przede wszystkim odpowiada on za usuwanie szkodliwych spalin, tak aby nie przedostawały się do wnętrza samochodu. W ostatnich latach pojawiają się coraz to wyższe standardy i bardziej rygorystyczne normy dotyczące ograniczenia emisji HC (niespalonych węglowodorów), CO2 (dwutlenku węgla) i NOx (tlenków azotu). Współczesne układy wydechowe muszą sprostać wszelkim wymaganiom, aby samochód mógł być w ogóle dopuszczony do sprzedaży.

W skład układu wydechowego Citroena Berlingo III wchodzi kolektor, który połączony jest z jednostką napędową za pośrednictwem złącza kołnierzowego. Kolektor zbiera spaliny z poszczególnych cylindrów i przekazuje je dalej – do rury zbiorczej. Kolejnym ważnym elementem układu są rury wydechowe i tłumiki.

Katalizator Citroen Berlingo

W ofercie sklepu France Auto znajdziesz wysokiej jakości katalizatory, które zapewnią poprawne funkcjonowanie każdego układu wydechowego. Katalizator Citroen Berlingo to element, który odpowiada za zmniejszenie ilości szkodliwych związków w spalinach. Obecność tej części w samochodzie jest poniekąd wymuszona przez obowiązujące aktualnie przepisy.

Katalizator to tak naprawdę potoczna nazwa konwertera katalitycznego. Jest to blaszana puszka, w której znajduje się bardzo duża liczba kanałów, swoją strukturą przypominająca plaster miodu. Kanały te pokryte są najczęściej platyną lub rodem czy palladem. Ich zadaniem jest redukcja toksycznych składników zawartych w spalinach.

Części do układu wydechowego w sklepie France Auto

Jeśli szukasz sprawdzonych części do układu wydechowego w Citroenie Berlingo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas wszystkie najważniejsze elementy i to w doskonałej cenie. Oferta obejmuje filtry cząstek stałych DPF i FAP, kolektory wydechowe, mocowania i wieszaki, osłony termiczne, tłumiki i pozostałe części układu wydechowego, które wyróżniają się pod kątem wysokiej jakości i niezawodności.

France Auto – lider na rynku części samochodowych

France Auto to firma, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w sprzedaży części motoryzacyjnych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć ogrom niezbędnej wiedzy, którą teraz możemy z powodzeniem wykorzystywać w praktyce. W ofercie sklepu można znaleźć części nowe i używane w różnych cenach, jednak to, co łączy wszystkie produkty to pewne i zaufane pochodzenie – w większości od renomowanych producentów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu, w którym znajdziesz najważniejsze komponenty – od największych elementów, aż po najdrobniejsze detale. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Nasi eksperci z pewnością doradzą w każdej kwestii i pomogą w wyborze produktów.

+48 504-04-02-04sklep@franceauto.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium