France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Citroen Berlingo to samochód dedykowany dla osób, które cenią sobie przestrzeń, komfort jazdy i nowe możliwości. Pojazd od francuskiego producenta wyróżnia się rekordową przestrzenią w kabinie, modułowością, ogromną liczbą schowków oraz wielofunkcyjnym dachem. Jest to samochód wręcz idealny na dalekie wycieczki, dlatego tak wiele osób się na niego decyduje. W ofercie sklepu France Auto posiadamy szereg wyspecjalizowanych części do Citroena Berlingo III. Znajdziesz u nas elementy wchodzące w skład różnych podukładów, a w tym wydechowego.

Układ wydechowy - Citroen Berlingo III

CZUJNIK TEMPERATURY TLENKU AZOTU SPALIN SONDA NOX CITROEN PEUGEOT 1.6 2.0 BLUEHDI 9678570780 CZUJNIK TEMPERATURY TLENKU AZOTU SPALIN SONDA NOX CITROEN PEUGEOT 1.6 2.0 BLUEHDI 9678570780
Producent: INNY

Numer magazynowy:

PL100330

Producent:

INNY

W magazynie
Cena: 795,00 zł

Układ wydechowy Citroen Berlingo – jak jest zbudowany?

Układ wydechowy jest odpowiedzialny za wiele ważnych zadań w samochodzie. Przede wszystkim odpowiada on za usuwanie szkodliwych spalin, tak aby nie przedostawały się do wnętrza samochodu. W ostatnich latach pojawiają się coraz to wyższe standardy i bardziej rygorystyczne normy dotyczące ograniczenia emisji HC (niespalonych węglowodorów), CO2 (dwutlenku węgla) i NOx (tlenków azotu). Współczesne układy wydechowe muszą sprostać wszelkim wymaganiom, aby samochód mógł być w ogóle dopuszczony do sprzedaży.

W skład układu wydechowego Citroena Berlingo III wchodzi kolektor, który połączony jest z jednostką napędową za pośrednictwem złącza kołnierzowego. Kolektor zbiera spaliny z poszczególnych cylindrów i przekazuje je dalej – do rury zbiorczej. Kolejnym ważnym elementem układu są rury wydechowe i tłumiki.

Katalizator Citroen Berlingo

W ofercie sklepu France Auto znajdziesz wysokiej jakości katalizatory, które zapewnią poprawne funkcjonowanie każdego układu wydechowego. Katalizator Citroen Berlingo to element, który odpowiada za zmniejszenie ilości szkodliwych związków w spalinach. Obecność tej części w samochodzie jest poniekąd wymuszona przez obowiązujące aktualnie przepisy.

Katalizator to tak naprawdę potoczna nazwa konwertera katalitycznego. Jest to blaszana puszka, w której znajduje się bardzo duża liczba kanałów, swoją strukturą przypominająca plaster miodu. Kanały te pokryte są najczęściej platyną lub rodem czy palladem. Ich zadaniem jest redukcja toksycznych składników zawartych w spalinach.

Części do układu wydechowego w sklepie France Auto

Jeśli szukasz sprawdzonych części do układu wydechowego w Citroenie Berlingo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas wszystkie najważniejsze elementy i to w doskonałej cenie. Oferta obejmuje filtry cząstek stałych DPF i FAP, kolektory wydechowe, mocowania i wieszaki, osłony termiczne, tłumiki i pozostałe części układu wydechowego, które wyróżniają się pod kątem wysokiej jakości i niezawodności.

France Auto – lider na rynku części samochodowych

France Auto to firma, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w sprzedaży części motoryzacyjnych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć ogrom niezbędnej wiedzy, którą teraz możemy z powodzeniem wykorzystywać w praktyce. W ofercie sklepu można znaleźć części nowe i używane w różnych cenach, jednak to, co łączy wszystkie produkty to pewne i zaufane pochodzenie – w większości od renomowanych producentów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu, w którym znajdziesz najważniejsze komponenty – od największych elementów, aż po najdrobniejsze detale. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Nasi eksperci z pewnością doradzą w każdej kwestii i pomogą w wyborze produktów.

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium