France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Opcje przeglądania
Filtry

W tej podkategorii znajdziesz elementy potrzebne do montażu lub naprawy systemu ogrzewania postojowego Webasto w Twoim samochodzie. 

Opisywany system ogrzewania postojowego to bardzo wygodne rozwiązanie kojarzone z autami klasy premium. Znając przybliżoną godzinę swojego wyjazdu w mroźny dzień, można ustawić wcześniejsze ogrzewanie kabiny pasażerskiej oraz jednostki napędowej, co odczuwalnie zwiększa komfort użytkowania auta. Podczas początkowej jazdy w niskich temperaturach, jeszcze przed rozgrzaniem silnika, samochód spala najwięcej paliwa, często jest też narażony na słabe smarowanie newralgicznych podzespołów, zanim zimne oleje i smary zostaną rozprowadzone. Rozgrzanie wcześniej tych elementów odciąży samochód oraz zapewni mniejsze spalanie i zużycie silnika. Dodatkowo można zapomnieć o przykrej czynności, jaką jest skrobanie szyb. Nagrzane przyjemnie wnętrze dodatkowo rozpuści szron i lód z szyb. Jak to działa? W procesie spalania paliwa ze zbiornika układ przekazuje wytworzone ciepło do płynu chłodniczego auta i za pomocą fabrycznej nagrzewnicy rozprowadza po aucie i silniku. Proces ten trwa w przybliżeniu ok. 25 minut.

Nasz asortyment kierowany jest przede wszystkim do samochodów francuskich marek, takich jak Peugeot, Citroen oraz Renault. W ofercie posiadamy takie produkty jak chłodnica nagrzewnicy, pompka paliwa oraz samo Webasto. Zapraszamy także do zapoznania się z całą naszą ofertą zawierającą np. elementy układu chłodzenia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

+48 504-04-02-04sklep@franceauto.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium