France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Zmienne warunki klimatyczne wymusiły na inżynierach samochodowych sprostanie wymaganiom klientów, którzy chcą podróżować w komfortowych warunkach. Jeżeli na dworze jest upał i słońce daje się we znaki, podróżujący oczekiwali schłodzenia kabiny i podwyższenia komfortu. Jeżeli natomiast na zewnątrz pada deszcz, czy śnieg i temperatura jest nieprzyjemnie niska, kierowca chciałby się trochę ogrzać. Tak odmienne warunki spowodowały powstanie skomplikowanych systemów sterowania temperaturą wewnątrz pojazdów. Dopracowana i mocno rozbudowana klimatyzacja, czy systemy ogrzewania znacząco poprawiają odczucia podróżnych. Jednak wraz ze wzrostem ilości komponentów użytych przy budowie takich układów, wzrosło także ryzyko awarii wykorzystanych części.

Ogrzej się w peugeot 508 z systemem webasto

Dzisiejsze auta to bardzo wygodne środki komunikacji, kiedy jest nam za gorąco, włączamy klimę, albo uchylamy okno, a kiedy jest nam za zimno, włączamy ogrzewanie i w kilka chwil rozgrzewa nas przyjemnie ciepłe powietrze. To wszystko za sprawą takich systemów jak np. webasto peugeot 508. System ten pozwala kierowcy na uruchomienie ogrzewania jeszcze przed rozpoczęciem podróży, dzięki czemu wychodząc z domu w mroźny poranek, wnętrze auta przywita nas komfortową temperaturą, a system webasto ogrzeje nie tylko kabinę, ale także silnik, ułatwiając jego rozruch. W przypadku awarii może być konieczna wymiana nagrzewnicy peugeot 508. Znajdziesz ją w naszym sklepie.

Przyjemne ochłodzenie dzięki klimatyzacji peugeot 508

Kiedy z nieba leje się żar, podróż bywa nie tylko utrapieniem, ale może być też niebezpieczna. Gorące powietrze i wysoka wilgotność sprzyja szybszemu zmęczeniu i pogorszeniu koncentracji. Dla osób starszych i schorowanych istnieje także ryzyko udaru i odwodnienia, co może nawet zagrażać ich życiu. Na szczęście we współczesnych pojazdach standardem wyposażenia jest klimatyzacja, która pozwala podróżować w sposób komfortowy i bezpieczny. System wyposażony między innymi w chłodnice klimatyzacji pozwala w wygodny sposób za pomocą panelu klimatyzacji peugeot 508 szybko kontrolować nawiewane powietrze. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą dla marek francuskich.

Wszystko w jednym miejscu

Nie działa klimatyzacja peugeot 508? W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne części do swojego pojazdu, zaczynając od nagrzewnicy do peugeot 508, poprzez filtr kabinowy peugeot 508, a kończąc na chłodnicy klimatyzacji peugeot 508 i przewodzie klimatyzacji peugeot 508. Wszystko to i znacznie więcej dostarczamy naszym klientom od lat, dbając o wysoką jakość i zadowolenie naszych odbiorców. Jesteśmy bezpośrednim importerem części z Wielkiej Brytanii i Francji, posiadamy własną halę magazynową na ponad pięćdziesiąt tysięcy części, a to pozwala nam realizować błyskawiczne wysyłki towaru. Dodatkowo zaopatrujemy nasz magazyn raz na dwa tygodnie, co pozwala na bieżąco reagować na sytuację na rynku i szybko uzupełniać pożądany towar. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium