>
France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Skrzynia, nawet ta wykonana z materiałów wysokiej jakości, narażona jest na olbrzymie przeciążenia. Sprawna skrzynia biegów pozwala płynnie poruszać się samochodem. Awarie, które najczęściej możemy spotkać w jej obrębie to wycieki płynów, drgania oraz szarpanie autem. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór wsporników i łap skrzyni biegów, a także produkty takie jak łapy mocowania linek zmiany biegów, mocowania skrzyni biegów, podpory półosi, wsporniki, wybieraki oraz wiele innych. Wszystkie te elementy pozwolą na właściwe zamocowanie skrzyni do ramy auta. Pamiętajmy też, żeby nie ruszać z piskiem opon, pozwolić olejowi w skrzyni się rozgrzać oraz zmieniać biegi płynnie. Agresywna jazda skróci żywotność nie tylko skrzyni biegów, ale całego pojazdu.

Jeżeli potrzebujesz części do naprawy swojego samochodu, to doskonale trafiłeś. W razie potrzeby możesz poprosić nas o pomoc - obsługa z chęcią udzieli Ci informacji oraz profesjonalnie doradzi w zakupach i doborze odpowiednich części. Nasz asortyment skierowany jest głównie do posiadaczy aut marek Peugeot, Citroen oraz Renault.   

Jeżeli potrzebujesz innych części do naprawy auta, to polecamy również inne kategorie z częściami układu hamulcowego czy napędowego.

+48 504-04-02-04sklep@franceauto.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium