France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Opcje przeglądania
Filtry

Perfekcyjna czystość powietrza w kabinie to jedna z najważniejszych kwestii tyczących się komfortu jazdy oraz jej bezpieczeństwa, a dba o nią filtr kabinowy. Jego jakość, marka oraz rozwiązania techniczne (np. powłoka węglowa) powodują, że filtr wyłapuje nie tylko cząstki stałe, takie jak kamyczki, piasek czy pyłki kwiatowe, lecz także gazy oraz spaliny pochodzące z innych samochodów lub otoczenia. Niestety wielu kierowców zapomina o wymianie tego elementu i uskarża się na katar, łzawiące oczy, parujące szyby oraz nieprzyjemne zapachy pochodzące z zewnątrz. W naszym sklepie znajdziesz zdecydowanie najlepsze filtry kabinowe o znakomitej jakości, pochodzące od renomowanych i doskonale znanych firm. Zamów już dziś filtr kabinowy do swojego auta francuskiej produkcji i ciesz się czystym, świeżym i bezpiecznym powietrzem niezależnie od okoliczności. Być może zainteresuje Cię także odpowiedni filtr powietrza.

Filtry kabinowe do aut francuskich France Auto

Firma France Auto przedstawia filtry kabinowe do aut francuskich takich marek jak Citroen, Renault i Peugeot. Każdy z nich jest nowy i ma dwuletnią gwarancję. Nasi specjaliści stoją na straży jakości i skrupulatnie selekcjonują produkty. Mamy w ofercie wiele różnych filtrów kabinowych, dlatego nawet ten najbardziej wymagający klient powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Jeśli doświadczyłeś nieprzyjemnego zapachu w samochodzie lub różnych dolegliwości (np. łzawienia oczu), zapoznaj się z naszą ofertą i zapewnij sobie niezwykły komfort w podróży. Ciesz się świeżym powietrzem i bezpieczeństwem na drodze!

Filtry kabinowe – kiedy wymieniać?

Filtry kabinowe, jak każde inne, podlegają wymianie, o czym warto pamiętać. Fachowcy zalecają zamianę filtrów mniej więcej przy każdym przeglądzie, czyli co ok. 15-20 tys. przejechanych kilometrów. Producenci natomiast zachęcają do dłuższego użytkowania i mówią o wymianie co ok. 100 km. Warto jednak wiedzieć, jakie są objawy zużytego filtra kabinowego. Zarówno tym najważniejszym, jak i najbardziej charakterystycznym jest wydobywający się z niego nieprzyjemny zapach stęchlizny. Wtedy już wiadomo, że czas na wymianę.

Kolejną sprawą jest fakt, że bardzo dobrym detektorem zużytego filtra kabinowego są alergicy. Przy pyłkach przedostających się do wnętrza samochodu bardzo szybko zaczną łzawić im oczy lub pojawią się inne dolegliwości ze strony układu oddechowego. Filtry kabinowe firmy France Auto zapewniają wysoką jakość, dzięki czemu kierowca może cieszyć się nim znacznie dłużej. Pozytywnie wpłynie to na przyjemność z jazdy i jej bezpieczeństwo.

Bezpieczna podróż tylko z France Auto!

Filtry kabinowe do aut francuskich France Auto zdecydowanie przysługują się do komfortu podczas podróżowania. Korzystają z tego zarówno kierowca, jak i pasażerowie. W naszej ofercie znajdą się również inne przedmioty, które przyczynią się do większej wygody. Na stronie widnieją takie sprzęty jak kompresory klimatyzacji czy wentylatory. Warto pamiętać też, że filtry kabinowe nie są jedynymi filtrami w samochodzie. Warto również zwrócić uwagę na filtr oleju, paliwa i powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań zadzwoń na numer widniejący na górze strony. Nasi specjaliści służą pomocą!

+48 504-04-02-04sklep@franceauto.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium