France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

W każdym pojeździe mamy do dyspozycji specjalistyczne systemy i układy do obsługi - do korzystania z nich przeznaczony został panel sterowania lub przełącznik. Wydawać by się mogło, że mnogość guzików i wajch będzie sprawiać trudności, na szczęście w przeważającej liczbie przypadków obsługa jest intuicyjna i bardzo sprytnie przemyślana. Tylko czasami producent zapędzi się z ilością i proponuje deskę rozdzielczą znaną rodem z samolotów pasażerskich, gdzie tylko przeszkoleni wiedzą, co do czego służy.

MODUŁ KAMERA SZYBY PRZEDNIEJ CAPTUR II CLIO V ESPACE V MEGANE SCENIC IV TALISMAN ZOE 284629765R MODUŁ KAMERA SZYBY PRZEDNIEJ CAPTUR II CLIO V ESPACE V MEGANE SCENIC IV TALISMAN ZOE 284629765R
Producent: RENAULT

Numer magazynowy:

X0999971

Producent:

RENAULT

W magazynie
Cena: 250,00 zł
MODUŁ KOMFORTU RENAULT CLIO V CAPTUR II 19-r. 284Y66LA6A MODUŁ KOMFORTU RENAULT CLIO V CAPTUR II 19-r. 284Y66LA6A
Producent: RENAULT

Numer magazynowy:

X0992975

Producent:

RENAULT

W magazynie
Cena: 230,00 zł
MODUŁ STEROWNIK KLIMATYZACJI CLIO IV CAPTUR 285259696R E1079488 MODUŁ STEROWNIK KLIMATYZACJI CLIO IV CAPTUR 285259696R E1079488
Producent: RENAULT

Numer magazynowy:

X0992838

Producent:

RENAULT

W magazynie
Cena: 284,55 zł

Przełączniki - istotne elementy w Renault Captur

Przełączniki to nieodzowne elementy we wszystkich pojazdach. Występują niezależnie od posiadanej wersji wyposażenia czy typu silnika. Każdy musi przecież choćby włączyć światła, a to już jeden włącznik. Do przełączników jesteśmy zresztą przyzwyczajani od najmłodszych lat, wystarczy pomyśleć o dziecinnym popychaczu, te z reguły posiadają masę przełączników i „pstrykaczy”. Producenci samochodów poświęcają wiele godzin na tworzenie projektów tak, aby korzystanie z przełączników było proste i nie wymagało specjalnych umiejętności. Liczą się ergonomia i wygoda. Nie jest łatwym zadaniem opracować idealny przełącznik, bo oprócz komfortu użytkowania musi on także wyróżniać się trwałością i być w razie awarii prosty do naprawy/wymiany. Takie są między innymi przełączniki Renault Captur.

Panel sterowania Renault Captur

Aby sprostać wymaganiom współczesnych kierowców, inżynierowie wymyślają całe mechanizmy i sposoby ich wymiany. Z reguły są to większe elementy zawierające dany przełącznik czy panel wbudowany. W razie konieczności po prostu wymienia się taki element w całości. Niestety taki sposób nie do końca jest idealny, bo co jeśli zepsuł nam się tylko guzik od zmieniania stacji radiowej, a przez rozwiązanie techniczne musimy wymienić cały panel sterowania radiem? Można wówczas szukać pomocy u elektromechaników, ale sprawdzonych fachowców jest na rynku coraz mniej i są mocno obłożeni pracą, co znacznie wydłuża cały proces naprawy, a to z kolej naraża nas na dyskomfort korzystania z niesprawnego pojazdu.

Awaria przełącznika Renault Captur - jak ją naprawić?

W przypadku awarii, kiedy nie chcemy, albo nie możemy skorzystać z naprawy częściowej, pozostaje wymiana modułu na inny. W takim wypadku zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy części nowe i używane, dzięki temu możemy zaoferować korzystne ceny. Jesteśmy bezpośrednim importerem z Francji i Wielkie Brytanii. Na nasze produkty udzielamy stosownej gwarancji. W asortymencie proponujemy części do aut francuskich producentów Peugeot, Renault i Citroen. Posiadamy własny magazyn, co pozwala nam realizować zamówienia w krótkim czasie oraz stale poszerzać asortyment. Dostawy części są realizowane co dwa tygodnie - pozwalają nam na szybką reakcję na sytuację rynkową i potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. W razie jakichkolwiek problemów z doborem części lub ich zamówieniem nasi eksperci służą pomocą na specjalnej infolinii.

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium