France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Odpowiednie ciśnienie powietrza w ogumieniu samochodu to kluczowa kwestia w motoryzacji, gdyż wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, a także na sposób prowadzenia samochodu. Niestety, ciśnienie w oponach charakteryzuje się dużą fluktuacją i może się zmieniać zależnie od temperatury powietrza lub stanu ogumienia, dlatego warto ją sprawdzać wielokrotnie w ciągu roku. Z pomocą przychodzą czujniki ciśnienia w oponach (TPMS), które na bieżąco kontrolują ciśnienie oraz zgodność z założeniami producenta. Dzięki temu łatwo uchronimy się od problemów związanych z niewłaściwym ciśnieniem np. na trasie, bez możliwości dopompowania kół. Niestety elementy te ulegają uszkodzeniom podczas wymiany opon lub zderzenia z krawężnikiem, wówczas należy je wymienić. W naszym sklepie France Auto znajdziemy najlepsze czujniki ciśnienia i moduły oraz całe felgi i alufelgi o rewelacyjnej wytrzymałości i idealnie dopasowane do danego modelu auta.

Czujniki ciśnienia do aut francuskich

Zdarzyło ci się kiedyś przebić czymś oponę, na przykład jakimś ostrym kamieniem? Jeśli tak, to pewnie zdajesz sobie sprawę, jak nieprzyjemna i niebezpieczna jest wtedy jazda. Utrzymanie ciśnienia na odpowiednim poziomie jest zasadniczą kwestią. W związku z tym, że jest ono chwiejne i zależne m.in. od pogody, warto mierzyć je kilka razy w roku. Dzięki temu nie zagrażamy nikomu na drodze, a każda podróż jest bezpieczna. Firma France Auto prezentuje czujniki ciśnienia do aut francuskich. W tej kategorii znajdują się zarówno elementy nowe, jak i te używane. Nasi specjaliści dbają o to, aby każdy z nich miał odpowiednią jakość. Wyróżnione są tutaj takie marki jak Citroen, Peugeot i Renault. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zapewnij sobie bezpieczne podróżowanie!

Moduły ciśnienia – bezpieczeństwo i przyjemność

Czujniki ciśnienia do aut francuskich oraz moduły ciśnienia, jak już zostało wspomniane, są jednym z podstawowych elementów potrzebnych do zachowania bezpieczeństwa. Informują o ubytku powietrza, utrzymują auto na optymalnym torze jazdy oraz dają możliwość zatrzymania pojazdu. W przypadku uszkodzenia opony mamy sposobność na odpowiednio wczesne zmniejszenie prędkości i znalezienie odpowiedniego miejsca na zatrzymanie samochodu. Warto też wspomnieć, że na rynku dostępne są dwa rodzaje czujników – dedykowane i uniwersalne (te natomiast mogą być skonfigurowane lub nie). Pierwsze z nich są przeznaczone dla konkretnych modeli aut, drugie muszą zostać odpowiednio zaprogramowane. Wybierz ten najbardziej odpowiedni sprzęt i ciesz się pewnością za kierownicą!

France Auto – najlepsza jakość w niskiej cenie

Nasi specjaliści stoją na straży jakości. Gwarantujemy, że wszystkie produkty są wyselekcjonowane i dobrze sprawdzone. Czujniki i moduły ciśnienia nie odbiegają od normy. Chcemy zapewnić ci bezpieczeństwo i spokój na drodze przy zachowaniu niskiej ceny, a przy tym i dobrej jakości. Oprócz akcesoriów potrzebnych do pomiaru oferujemy również dekielki, kołpaki i śruby. Szeroki wybór na naszej stronie sprawia, że nawet ten najbardziej wymagający klient jest zadowolony z zakupów. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zapoznaj się z naszą stroną. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania bądź rozterki, napisz do nas. Nasi specjaliści służą pomocą!

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium