France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Opcje przeglądania
Filtry

Zmieniarka płyt CD to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala użytkownikom pojazdu słuchać ulubionych piosenek przez wiele godzin bez potrzeby ich powtarzania czy zmieniania ręcznie płyt. Wybieramy ulubione płyty (najczęściej można spotkać sześciopłytowe zmieniarki) i umieszczamy je w urządzeniu. Z reguły znajduje się ono albo w schowku, albo w bagażniku. 

W tej kategorii oferujemy zmieniarki płyt przeznaczone do francuskich modeli samochodów marek Peugeot, Citroen oraz Renault. Znajdziesz tu przede wszystkim moduły zmieniarki płyt CD oraz obudowy do zmieniarek.

W naszym sklepie proponujemy, zarówno nowe, jak i używane części. Każdy produkt szczegółowo sprawdzamy, testujemy jego sprawność i ogólny stan. Dzięki temu możesz być pewien, że kupując u nas sprzęt, otrzymasz produkty najwyższej jakości i o sprawdzonym stanie. Dzięki jasnym i klarownym opisom każdego z produktów łatwo upewnisz się, czy dana zmieniarka płyt jest przeznaczona do Twojego modelu samochodu. Jeżeli potrzebowałbyś pomocy - z chęcią udzielimy Ci profesjonalnej porady. Spisz numer VIN, aby łatwiej było dopasować odpowiednie części do Twojego auta. Sprawdź również inne kategorie w naszym sklepie - na przykład głośniki lub części do układu elektrycznego.

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium