France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Wyposażenie elektryczne to dziś prawdziwie rozbudowane systemy w każdym pojeździe. Na pokładzie każdego samochodu mamy do dyspozycji mniej lub bardziej rozwinięte układy, które mają różne zadania – od nadzorowania i pomocy kierowcy, po umilanie czasu podróży pasażerom. Nikt już chyba nie wyobraża sobie podróży bez radia czy klimatyzacji. Technologia się rozwija, komfort podróży wzrasta i człowiek szybko się do tego przyzwyczaja. Wyposażenie elektryczne Renault Koleos sprawia, że podróż jest bardziej wygodna i przyjemna.

Wyposażenie elektryczne - Renault Koleos

MODUŁ ELEKTRYCZNEJ KLAPY BAGAŻNIKA KOLEOS II 284504445R MODUŁ ELEKTRYCZNEJ KLAPY BAGAŻNIKA KOLEOS II 284504445R
Producent: RENAULT

Numer magazynowy:

X0999916

Producent:

RENAULT

W magazynie
Cena: 280,00 zł

Technologia i komfort na co dzień

Korzystając na co dzień z wielu systemów, w które wyposażone są nasze pojazdy, często niezdajemy sobie sprawy ze stopnia ich rozbudowania. Kamery cofania, czujniki zmierzchu, monitory i systemu audiowizualne, czy automatyczne skrzynie biegów – wszystkie te rozwiązania pozwalają w prostszy sposób korzystać z auta i umilać podróż. Pozwalają kierowcy bardziej skupić się na drodze, nie zaprzątając sobie głowy włączaniem świateł czy wycieraczek, gdyż komputer zrobi to za nas. To często niewidzialni na pierwszy rzut oka pomocnicy, którzy sprawiają, że jazda naszym samochodem jest po prostu lepsza. Zainstalowane na pokładzie wyposażenie elektryczne Renault Koleos to rozbudowane układy wspomagające jazdę, a także nowinki technologiczne pozytywnie wpływające na komfort na co dzień.

Prąd w aucie – niezbędny akumulator

Do działania wyposażenia elektrycznego niezbędny jest prąd, ale skąd on się bierze w naszych pojazdach? Głównym źródłem zasilania jest akumulator, który wspomagany jest przez alternator wytwarzający prąd w czasie jazdy. Akumulator to bateria, która posiada swoją określoną pojemność i moc, która dopasowana jest do konkretnego modelu pojazdu – nie może być ona ani za mała, ani za duża, gdyż grozi to uszkodzeniem instalacji elektrycznej naszego pojazdu. W razie wątpliwości najlepiej zapytać sprzedawcy lub poszukać odpowiednich parametrów w internecie. Po zakupie odpowiedniego akumulatora warto od razu o niego zadbać, czyli wyczyścić zaciski w samochodzie i przesmarować je smarem do styków – można użyć do tego najprostszej wazeliny technicznej. W ten prosty sposób chronimy i przedłużamy żywotność baterii.

Szeroki asortyment

W naszym sklepie Franceauto proponujemy szeroki wybór asortymentu przeznaczonego do aut francuskich modeli Peugeot, Citroen i Renault, w tym także kamerę cofania Renault Koleos. Posiadamy własny magazyn na ponad pięćdziesiąt tysięcy części, co pozwala nam realizować zamówienia klientów w krótkim czasie, a ponadto dzięki cotygodniowym dostawom jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby rynku i naszych odwiedzających. Nasz towar sprowadzamy z Francji i Wielkiej Brytanii, gdzie przechodzi przez rygorystyczną kontrolę jakości, tak aby oferować produkty sprawdzone i najwyższej jakości. Na wszystkie nasze części udzielamy stosownej gwarancji, a w razie problemów z doborem lub zakupem nasza infolinia pozostaje do dyspozycji. Zapraszamy do zakupów!

+48 504040204sklep@franceauto.pl
    FranceAuto Pabianice
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium