>
France Auto Sp. z o.o. Sp.k. 5
Karniszewicka 79/83
Pabianice, Łódzkie 95-200 +48504040204

Polska Polski Wielka Brytania English FrancjaFrançais Niemcy Deutsch

Opcje przeglądania
Filtry

Układ hamulcowy to bardzo ważny system w naszych pojazdach. Aby działał sprawnie, musi ze sobą współpracować wiele elementów, zaczynając od tarcz hamulcowych i klocków, a kończąc na pedale hamulca. Niezwykle istotną sprawą jest to, by układ ten był na bieżąco serwisowany. Jazda z niesprawnym układem nie dość, że grozi wypadkiem, to dodatkowo może wiązać się z dużymi wydatkami. Sprawny układ hamowania stanowi podstawę naszego bezpieczeństwa na drodze.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

ESP Citroen DS4

Electronic Stability Program (w skrócie ESP) to system bezpieczeństwa, który na bieżąco dba, aby pojazd w razie poślizgu jak najszybciej z niego wyszedł. Poprzez odczyty z różnych czujników ESP jest w stanie obsługiwać każde koło oddzielnie i je wyhamowywać, a także kontrolować moment obrotowy silnika, co pozwala ustabilizować tor jazdy w początkowej fazie wpadania w poślizg. System ten pojawił się w samochodach po raz pierwszy w roku 1995 jako wyposażenie klasy premium, najpierw w mercedesie S600, a niedługo później w samochodach marek BMW, Cadillac i Lexus. Układ stabilizacji pojazdu składa się z trzech głównych składowych — układu sterującego, pompy hydraulicznej oraz sieci czujników.

Citroen DS4 usterka ESP/ASR

Do częstych awarii systemów bezpieczeństwa typu ESP czy ASR należy korozja złączy elektrycznych, popularną marką mającą problem z instalacją było swego czasu Renault, śniedzenie instalacji na skutek wnikającej wody było zmorą właścicieli tych francuskich aut. W samochodach powypadkowych często uszkodzona zostaje centrala sterująca, bądź jeden z czujników, co system interpretuje jako błąd. Co ciekawe wielu kierowców ignoruje te ostrzeżenia, gdyż auto jeździ normalnie, w żaden sposób nie zmienia się tryb pracy silnika i skrzyni, problem pojawia się w momencie, kiedy sytuacja na drodze staje się napięta, a pomoc systemu byłaby nieoceniona. Dlatego w trosce o swoje i innych bezpieczeństwo, nie ignoruj usterek i dbaj o sprawność swojego pojazdu.

Linka do hamulca ręcznego Citroen DS4

W przypadku usterki czy wypadku zawsze należy wykonać przegląd wszystkich składowych układu hamulcowego, sprawdzić zaciski hamulcowe, tarcze, klocki, a także czujniki i systemy pokładowe. Jeżeli wykryjesz awarię lub zauważysz, że pozostało mało klocków, to nie ma na co czekać, trzeba działać. W naszym sklepie proponujemy bogaty asortyment części zamiennych do aut marek francuskich, takich jak Peugeot, Renault i Citroen, znajdziesz tu wszystkie potrzebne części do swoich pojazdów i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy bezpośrednim importerem z Francji i Wielkiej Brytanii, działamy na rynku od ponad 20 lat i nieustannie ulepszamy naszą ofertę. Nasz dział jakości czuwa nad tym, by wszystkie produkty spełniały normy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kupujesz sprawdzony towar. Na cały asortyment udzielamy także gwarancji, a w razie problemów z zakupem czy doborem części nasza infolinia pozostaje do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do zakupów i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

+48 504-04-02-04sklep@franceauto.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone FranceAuto.pl
Wszystkie nazwy producentów numery / symbole oraz opisy produktów użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Sklep internetowy Shoper Premiumdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium